Nasi dostawcy

Od ponad 40 lat firma SERA zajmuje się wytwarzaniem innowacyjnych produktów najwyższej jakości do akwariów, stawów i terrariów, będąc jednym z najważniejszych producentów w branży zoologicznej na świecie.

 

AQUAEL od lat przyczynia się do propagowania i rozwoju polskiej akwarystyki organizując i sponsorując bardzo wiele wydarzeń akwarystycznych. Firma wspiera liczne wystawy akwarystyczne, spotkania miłośników akwarystyki, konkursy, zloty, itp. wspólnie z wieloma organizacjami i stowarzyszeniami akwarystycznymi. Wspiera również publiczne placówki takie jak ogrody zoologiczne.

 

Misją firmy ROYAL CANIN jest tworzenie precyzyjnych rozwiązań żywieniowych, dostosowanych do indywidualnych potrzeb zwierząt i sprzyjających ich zdrowiu oraz dobremu samopoczuciu. Wdrażanie przyjętej misji zasadza się na dwóch wzajemnie uzupełniających się filarach: obserwacja i nauka, wiedza i szacunek.

 

BAYER to międzynarodowa firma działająca w obszarach Life Science: ochrony zdrowia oraz rolnictwa. Opracowujemy nowe cząsteczki, które będzie można zastosować w innowacyjnych produktach i rozwiązaniach chroniących zdrowie ludzi, zwierząt i roślin.  Sukces Działu Weterynaryjnego mierzony jest przede wszystkim satysfakcją naszych klientów.

 

Historia FARMINY jest pełna sukcesu, który został osiągnięty dzięki tradycji, doświadczeniu oraz badaniom leżącym u podstaw tworzenia nowych produktów. Wszelkie działania firmy mają na celu dobro naszych czworonożnych przyjaciół i ich przybranych rodzin. „Człowiek jest najlepszym przyjacielem psa”, to filozofia firmy Farmina.

 

 

Zakład produkcji karmy dla zwierząt DOLINA NOTECI, którego historia sięga 2009 roku, jest jednym z najnowocześniejszych zakładów w europie specjalizujących się w produkcji karmy mokrej dla zwierząt towarzyszących.

 

Założone w 1990 roku Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Handlowe NESTOR specjalizuje się w wytwarzaniu KOLB ZIARNOWYCH dla ptaków i gryzoni. Cieszy nas fakt, że troszczymy się w ten sposób o prawidłowy rozwój fizyczny zwierząt. Równie ważna jest dla nas świadomość, że staramy się także dbać o dobre samopoczucie psychiczne ptaków i gryzoni.

VITAPOL jest polskim brandem żywności dla zwierząt. Właścielem i jednocześnie założycielem marki Vitapol jest firma PW Hobby z Bydgoszczy – producent i specjalista w dziedzinie zwierząt domowych. Produkty Vitapolu są znana nie tylko w Polsce, ale możecie znaleźć je również w asortymencie kilkudziesięciu tysiącach sklepów na całym świecie.

 

Od czasu stworzenia TETRAmin – pierwszego pokarmu w płatkach, co roku wprowadza na rynek innowacyjne, skuteczne i bezpieczne produkty dla ryb akwariowych i ryb w oczkach wodnych. Aby zapewnić Twoim rybom to, co najlepsze, nieustannie inwestujemy w badania i dalszy rozwój naszego portfolio.

 

BRIT szanuje życie i dobrostan naszych zwierzęcych klientów. Nie wykorzystujemy badań na zwierzętach laboratoryjnych. Surowo sprzeciwiamy się wszelkim przypadkom brutalności wobec zwierząt i potępiamy wszelkie przypadki krzywdzenia zwierząt. Nie wykorzystujemy składników, które mogą wywierać negatywny wpływ na zdrowie zwierząt

 

ZOO FOKUS Jesteśmy obecni na rynku od ponad 10 lat. Specjalizujemy się w produktach do akwarystyki słodkowodnej i morskiej. Zapraszamy sklepy do współpracy, bo przy każdym akwarium powinny być obecne najlepsze produkty. Jesteśmy dystrybutorem znanych i cenionych firm.

Opracowaliśmy ESSENTIALS z myślą o tym, że karmy dobrej jakości powinny przyczyniać się do uwalniania całego potencjału Państwa zwierząt poprzez ich zrównoważone zachowanie (,,behawioralna optymalizacja karmy’’ – BOF) i optymalne zdrowie, przez wszystkie lata. Wierzymy, że Państwo i Państwa podopieczni na to zasługują. Realizacja naszych ambicji wymaga aby składniki i kompozycja naszej paszy były jedyne w swojej klasie.