TERRARYSTYKA

Zwierzęta:
Jakie zwierzę chciałbyś hodować? Ma być to chomik, królik a może coś rzadziej spotykanego w naszych domach. Czy odważyłbyś się zaprzyjaźnić z agamą brodatą czy kameleonem? A może chcesz doświadczyć spotkania z wężem lub ptasznikiem? Na te i inne pytania możemy odpowiedzieć Ci  gdy odwiedzisz nasz sklep.

Terraria:
Odpowiednie mieszkanie dla Twojego zwierzaka jest bardzo istotne. Musisz pamiętać o tym, że zwierzę się rozwija i może potrzebować za jakiś czas więcej miejsca. Ważne jest też to, czy ma być ono bardziej pionowe jak dla kameleona, czy poziome jak dla agamy. W dobraniu terrarium pomogą Ci nasi sprzedawcy. Wspólnie możemy zaprojektować wyjątkowe terrarium dla Twojego zwierzaka.

Karmy:
To czym karmisz swojego zwierzaka ma duży wpływ na jego metabolizm, wzrost i ogólny rozwój. Nasi sprzedawcy pomogą Ci dobrać odpowiedni rodzaj karm, w zależności od posiadanego zwierzaka. Znajdziesz u nas zarówno żywy pokarm jak i suchy.

Preparaty:
Witaminy i suplementy to niesamowicie ważne elementy diety wielu gadów, nie tylko w momentach chorób czy rozrodu, ale także na co dzień. Zapewnij swojemu zwierzęciu odpowiednią dawkę witamin, których sam nie może zdobyć w sztucznym dla niego środowisku.

Akcesoria terrarystyczne:
Podstawą hodowli terrarystycznej jest odpowiednia temperatura, oświetlenie i zapewnienie wilgotności. Decydując się na zwierzaka terrorystycznego musisz pamiętać o zapewnieniu mu pewnych akcesoriów.  Możesz również udekorować mu mieszkanie tak, aby było wyjątkową atrakcją w Twoim domu.

  • żarówki
  • kable grzewcze
  • dekoracje
  • ściółki
  • akcesoria elektroniczne